ארנה גלרי ייצור רהיטים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

אודותינו

כל אדם צריך לרהט את ביתו בשלב מסוים של החיים. כל אחד גדל ועוזב את הבית, ואז עליו לרהט את הדירה הפרטית שלו. כל אחד מתחתן ומרהט דירה חדשה, סלון, חדרי שינה, חדרי ילדים וגם חדרי עבודה. ריהוט של בית, ואפילו רק של חדר אחד היא מרגשת ומשמחת, ומעניקה לכל אחד תחושה של חידוש ורעננות. כאשר אנשים רוכשים רהיטים חדשים הביתה, הם תמיד רוצים לקנות רהיטים איכותיים וחזקים, שיחזיקו מעמד לזמן רב ככל האפשר, וכמובן, רהיטים יפים, מעוצבים ובסגנון שמתאים להם, כדי שישתלבו היטב בדירת החלומות שהם מתכננים. כאשר ניגשים לרהט דירה חדשה, ניגשים בדרך כלל לחנות רהיטים, מתרשמים מן המבחר בחנות כמו גם מקטלוג של מוצרים שאינם נמצאים בתצוגה, ובוחרים את הרהיטים המתאימים ביותר מכל הבחינות – גודל, צורה, צבע, איכות וכדומה. לרוב ניתן לערוך מספר שינויים ברהיטים הקיימים בהתאם לצורך. בסיום ההזמנה פשוט מחכים לרהיטים שיגיעו הביתה, ומקבלים, בסופו של התהליך, רהיטים נאים ואיכותיים, ומאד-מאד רגילים.

ריהוט בטעם אישי

מי שרוצה קצת יותר מזה, לא יכול להסתפק בחנויות הרהיטים הרגילות. אנשים רבים מעוניינים ברהיטים בסגנון מסוים, או שיש להם חלום אישי כלשהו, ובחנויות הרהיטים הרגילות הם פשוט לא יוכלו למצוא את מבוקשם. לאנשים בעלי טעם אישי בולט ורצון עיצובי, ישנו פיתרון אחד מושלם – ארנה גלרי,

ארנה גלרי

חברת ארנה גלרי היא חברה המייצרת רהיטים לבית, לכאורה כמו כל חנות אחרת. אך למעשה, ארנה גלרי מציעה שירות שלא תמצאו בשום מקום אחר – שירות עיצוב רהיטים באופן אישי. למעשה, כל אדם יכול להיכנס לארנה גלרי, להציג את הרהיט שבו הוא מעוניין ואת העיצוב עליו הוא חולם, וצוות העובדים של ארנה ייצר עבורו את רהיט החלומות שלו, בדיוק כפי שהוא רוצה, וכל זאת מחומרים איכותיים וחזקים במיוחד. ארנה גלרי מציגה מפעל גדול במיוחד, עם נגרייה בגודל 200 מ"ר, מרפדייה המשתרעת על שטח של 250 מ"ר ומחלקת גזירה ותפירה, גם היא מתפרסת על פני 250 מ"ר. כל אלה נועדו על מנת להכין עבור כל לקוח את הרהיט המדויק שהוא מעוניין בו, בעיצוב אישי עבורו.

לייעוץ כללי, תרום פגישה מראש והצעת מחיר חייגו עכשיו: 077-8035307

שעות פתיחת הגלריה: 

א' – ה' 9:30 עד 18:00 ו' – 9:00 עד 14:00 מוצ"ש לסרוגין, מומלץ לתאם מראש הגעה עם מעצב בטלפון 077-8035307 פיני

שעות פעילות הגלריה:

א' - ה' 9:30 עד 18:00 ו' - 9:00 עד 14:00 מוצ''ש לסרוגין, מומלץ לתאם מראש הגעה עם מעצב בטלפון 077-8035307

© כל הזכויות שמורות ארנה גלרי

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה