ארנה גלרי ייצור רהיטים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

מזנונים תלויים

מזנונים תלויים

תלוי איך מסתכלים על זה!

מזנונים לסלון נראים כהמצאה אידיאלית לחדרי מגורים קטנים. במקום לבזבז שטח רצפה יקר, פשוט מנצלים את הקיר. מתברר היום יותר ויותר כי מזנונים תלויים הפכו להיות בהעדפה ראשונית ולא כבחירת מחדל.

מזנונים תלויים

מזנונים תלויים אינם שונים מכל מזנון אחר, בהיותם עשויים לאחסון חפצים. ההבדל הגדול שלהם, שזה גם אחד היתרונות, שהם אינם עומדים על הרצפה אלא תלויים על הקיר. בצורה כזו אפשר לתלות מזנונים על גבי הקיר גם כאשר שטח הרצפה תפוס ומאוכלס. כך מרויחים את המקום הפנוי שעל הקיר ומנצלים אותו עד תום.

יופי מיוחד

חשוב לדעת כי מזנונים תלויים הם לא רק פתרון של שטח, הם יפים כרהיט בפני עצמו, ולכן מועדפים על ידי לקוחות רבים בבחירה ראשונית . מזונים כאלה משרים אוירה מיוחדת בחדר, הם מוסיפים לה חן ויופי. הם מוסיפים חלק מענין לקיר החשוף, ומעניקים לחדר האורחים את הטון.

בנוסף, מזנונים תלויים מתאימים גם לבית עם ילדים קטנים, כאשר רוצים למנוע מהם הגעה נוחה. פעוט יכול בקלות לזחול או ללכת אל מזנון ולפתוח את דלתותיו, אבל להגיע אל מזנונים תלויים זה כבר הרבה יותר מסובך. אין סיכוי שהוא יעשה זאת ויסכן את החפצים המאוחסנים בבטחה.

מזנונים תלויים ואיכותיים

חברת ארנה גלרי מייצרת מזנונים תלויים, בתוך שאר הרהיטים שלנו. אנחנו מספקים את המזנונים ללקוחות בהתאם לצורך ובהתאמה אישית בלבד. לוקחים בחשבון את מידות הסלון ואת צרכי הלקוח, מה מתאים לו ומה הוא רוצה לעשות שם. אם למשל חשוב לו שהמזנון יכיל הרבה מקומות אחסון, אנחנו נספק לו מזנונים תלויים שיש בהם הרבה מדפים פנימיים או דלתות. אם לקוח רוצה מזנונים תלויים שישדרגו לו את חדר המגורים וישוו לו מראה מיוחד, נייצר עבורו מזנון בעיצוב ייחודי שאין לכל אחד.

כמו כן אנחנו מקפידים על איכות של מוצר. מזנונים תלויים שלנו עשויים מחומר גלם איכותי ומשובח, כמו יתר הרהיטים כולם. הם מצטיינים בחוזק וביציבות, עמידים לאורך שנים ומבטיחים הנאה מרובה.

כי ארנה גלרי עם הפנים ללקוח, אפשר לנצל את זה עכשיו!

התקשרו לטלפון 077-8053732  או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם מיד.

לייעוץ כללי, תרום פגישה מראש והצעת מחיר חייגו עכשיו: 077-8035307

שעות פתיחת הגלריה: 

א' – ה' 9:30 עד 18:00 ו' – 9:00 עד 14:00 מוצ"ש לסרוגין, מומלץ לתאם מראש הגעה עם מעצב בטלפון 077-8035307 פיני

שעות פעילות הגלריה:

א' - ה' 9:30 עד 18:00 ו' - 9:00 עד 14:00 מוצ''ש לסרוגין, מומלץ לתאם מראש הגעה עם מעצב בטלפון 077-8035307

© כל הזכויות שמורות ארנה גלרי

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה