ארנה גלרי ייצור רהיטים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

סלונים מעוצבים

ספות עור

לייעוץ כללי, תרום פגישה מראש והצעת מחיר חייגו עכשיו: 077-8035307

שעות פתיחת הגלריה: 

א' – ה' 9:30 עד 18:00 ו' – 9:00 עד 14:00 מוצ"ש לסרוגין, מומלץ לתאם מראש הגעה עם מעצב בטלפון 077-8035307 פיני

הסלון הוא החדר המרכזי והגדול ביותר בבית. זהו המקום שבו אנו נחים מעמל היום, החדר שבו המשפחה מתרכזת יחד וחווה חוויות משפחתיות. הסלון הוא גם המקום הראשון אליו מגיעים כאשר נכנסים הביתה, ברוב המקרים, והוא המקום שבו מושיבים אורחים מכל הסוגים. אין פלא, אפוא, שרוב האנשים משקיעים באופן מיוחד בעיצוב הסלון שלהם. סלונים מעוצבים הם נעימים לעין ונוחים לשימוש. נכון שאפשר להתרווח גם בכורסא ישנה וחסרת ייחוד, אבל נעים בהרבה לראות מסביב ריהוט יפה, קירות מעוצבים וסטייל ייחודי. כאשר מגיעים אורחים הביתה הדבר חשוב עוד יותר, כי סלונים מעוצבים משרים תחושה של ניקיון וטעם טוב, שכל אחד רוצה לשדר. סלונים מעוצבים, בניגוד לרושם שאולי עשוי להתקבל, הם גם סלונים נוחים במיוחד, מכיוון שהם מתוכננים מלכתחילה בצורה הטובה ביותר.

עיצוב סלון

עיצוב סלון מורכב מתכנון הסלון ומיקום הפריטים בו. מעיצוב הקירות באמצעות צבע, נישות, תמונות וכדומה, וכמובן מעיצוב הרהיטים שיהיו מוצבים בסלון. סלונים מעוצבים מכילים רהיטים רבים, כמו ספות מעוצבות, כורסאות, שולחן סלוני קטן, מזנון, כורסת טלוויזיה, מסך טלוויזיה, ויטרינה וכדומה. כמובן, לא בכל סלון נמצאים כל הפריטים הללו, וישנם סלונים שיש בהם גם פריטים נוספים, כמו למשל פסנתר, ספרייה ואפילו שולחן מחשב. כל אחד צריך לתכנן לעצמו את הסלון שלו על פי הצרכים האישיים שלו והשימושים שלהם מיועד הסלון. אולם לא משנה מהם הרהיטים הממלאים את הסלון, כל סלון יכול להיות מעוצב בסגנון נאה ועם ריהוט איכותי בעיצוב אישי.

סלונים מעוצבים בארנה גלרי

על מנת ליצור סלונים מעוצבים אשר מסוגננים על פי הטעם האישי של בני הבית, מציעה חברת ארנה גלרישירות ייחודי של בניית רהיטים בעיצוב אישי. ארנה גלרי מציעה מספר סגנונות של רהיטים מכל הסוגים שמהם ניתן לרכוש, אך הקולקציה הקיימת אינה מגבילה את הלקוחות כלל. כל לקוח יכול להגיע עם שרטוט, ציור או אפילו רעיון כללי של רהיט, ואנו נהפוך את החלום שלו לרהיט חי וקיים, בעיצוב אשר מתאים בדיוק לסגנון ולטעם של הלקוח.

© כל הזכויות שמורות ארנה גלרי

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה