ארנה גלרי ייצור רהיטים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ספות נפתחות

ספות נפתחות – עולם של יופי ואיכות נפתח

 

ספות הן מן הרהיטים השימושיים ביותר בבית. הספות הופכות את הסלון של הבית למה שהוא אמור להיות – חדר מרכזי אשר מתאים למנוחה, להתרווחות והתרגעות, וכמובן גם לאירוח. בסלון מתרכזים כל בני הבית לאחר שעות רבות מחוץ לבית, נהנים בו, משחקים יחד, נרגעים יחד ובעיקר מבלים בו זמן איכות. הספות מאפשרות את הנוחות הזו, את הישיבה הנעימה והלא רשמית, את ההתרווחות ולפעמים אפילו הירדמות קלה. קשה לדמיין סלון ללא ספות. גם כאשר מארחים, הספות מעניקות תחושה נעימה וביתית, הן לבני הבית והן לאורחים, והאירוח הופך לחברתי יותר ולרשמי פחות.

 

ספות נפתחות

ישנם סוגים רבים של ספות. ישנן ספות רגילות, השייכות לסטים סטנדרטיים של 2+3. ישנן ספות פינתיות אשר מאפשרות ניצול שטח מקסימאלי. ישנן ספות בעלות אפשרות להשענת המסעד אחורנית והרמת הרגליים (ריקליינר) באחד או יותר מן המושבים. וישנן גם ספות נפתחות. ספות נפתחות משמשות ביומיום כספות רגילות לכל דבר, אולם כאשר יש בכך צורך, הן נפתחות והופכות למיטה. ישנן ספות נפתחות שהופכות למיטת יחיד, וישנן ספות נפתחות אשר הופכות למיטה זוגית גדולה. אין מדובר במיטה נפתחת, אשר יכולה בעת הצורך לשמש כמקום ישיבה נוסף בשילוב עם כריות נוי, אלא בספה רגילה לכל דבר, פעמים רבות מעוצבת, יוקרתית ומותאמת במיוחד לסלון. במצב רגיל, לרוב אי אפשר לנחש כי בתוך הספה הנוחה טמונה גם מיטה. ספות נפתחות עשויות להיות שימושיות מאד. הן יכולות לשמש אנשים אשר נוטים לארח בתדירות גבוהה, כאשר הסלון הופך בלילה לחדר שינה נוסף, ואין צורך בחדר אורחים מיוחד או בפינוי של אחד מן החדרים האחרים בדירה במיוחד בשביל האורחים. ספות נפתחות משמשות גם משפחות גדולות שאין להן דירה גדולה מספיק, וכך חלק מן הילדים ישנים בסלון, על ספות נפתחות – פתרון שעשוי להיות יעיל מאד, במיוחד אם הוא זמני.

 

ספות נפתחות של ארנה גלרי

ארנה גלרי מציעה מגוון רחב של ספות נפתחות, בעיצוב אישי המותאם לכל לקוח. אנו מייצרים ספות נפתחות באופן אישי לכל לקוח, על פי הטעם העיצובי האישי שלו, וכמובן מחומרים חזקים ואיכותיים במיוחד.

מחפשים ספות נפתחות? היכנסו לגלריית הספות הענקית שלנו ועצבו את הספה הנפתחת המושלמת בשבילכם יחד עם צוות המעצבים והנגרים המקצועי שמחכה רק לכם. ארנה גלרי מגשימים ריהוט לאנשים.

לייעוץ כללי, תרום פגישה מראש והצעת מחיר חייגו עכשיו: 077-8035307

שעות פתיחת הגלריה: 

א' – ה' 9:30 עד 18:00 ו' – 9:00 עד 14:00 מוצ"ש לסרוגין, מומלץ לתאם מראש הגעה עם מעצב בטלפון 077-8035307 פיני

שעות פעילות הגלריה:

א' - ה' 9:30 עד 18:00 ו' - 9:00 עד 14:00 מוצ''ש לסרוגין, מומלץ לתאם מראש הגעה עם מעצב בטלפון 077-8035307

© כל הזכויות שמורות ארנה גלרי

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה