ארנה גלרי ייצור רהיטים בהתאמה אישית עם 30 שנות מוניטין!

ספות שזלונג

ספות שזלונג

לייעוץ כללי, תרום פגישה מראש והצעת מחיר חייגו עכשיו: 077-8035307

שעות פתיחת הגלריה: 

א' – ה' 9:30 עד 18:00 ו' – 9:00 עד 14:00 מוצ"ש לסרוגין, מומלץ לתאם מראש הגעה עם מעצב בטלפון 077-8035307 פיני

ספות שזלונג – לא רק בגלל הנוחות

המושג "ספות שזלונג" מוכר מאד לכל מי שעוסק בעיצוב סלונים, אם מן הצד המעצב ואם מצד בעלי דירות ובתים שמעוניינים לעצב לעצמם סלון ייחודי. אולם לא רבים אכן יודעים מהי משמעות המושג, ועל אלו ספות, למעשה, מדובר. ובכן, המושג "שזלונג" הוא מושג שלקוח מן השפה הצרפתית, ומשמעותו המילולית היא "כיסא ארוך". ספות שזלונג הן למעשה כורסאות יחיד מוארכות, אשר מוצבות בזווית שבין ישיבה לשכיבה. ספות שזלונג הן ספות נוחות במיוחד, ומשמשות בעיקר למנוחה ולהתרגעות. ספות שזלונג עומדות לרוב על רגליים דקות מאד. הייחודיות של ספות שזלונג הוא העובדה שהאורך שלהן מספיק על מנת שהיושב עליהן יניח עליהן את רגליו לכל אורכן, שלא כמו ברוב הספות בהן הרגליים ארוכות מן הספה. ספות שזלונג מקוריות אינן בהכרח סימטריות, ולפעמים נלווית אליהן משענת יד בצד אחד של הספה.

ספות שלזונג מודרניות

כיום ישנה נטייה ליצור ספות שזלונג סימטריות יותר. לעיתים ישנה אפשרות להוריד את החלק שעליו נשענות הרגליים, לשימוש שימושי יותר בספות. בנוסף, ספות שזלונג מודרניות בנויות בצורה ארגונומית יותר, והמושב שלהן מעוגל מעט (ולא ישר, כפי שהיה מקובל בעבר), על מנת לאפשר נוחות מקסימאלית בישיבה על הספה. כיום ישנה גם אפשרות של ספות שזלונג המהוות חלק ממערכת ישיבה שלימה, כמו למשל ספה שמושב אחד שלה מעוצב כשזלונג. בנוסף, בספות שזלונג מודרניות מושם דגש לא רק על הנוחות והשימושיות של הספה, אלא גם על העיצוב שלה. ספות שזלונג מודרניות הן פריט ריהוט שאי אפשר להתעלם ממנו, והן מהוות לפעמים מרכז עיצובי של הסלון. לרוב מציבים בסלון לא יותר מספת שזלונג אחת, הן מסיבות פרקטיות – ספות שזלונג תופסות מקום רב – והן מסיבות עיצוביות, בשל המראה הבולט של הספות.

ספות שזלונג של ארנה גלרי

חברת ארנה גלרי מציעה ללקוחותיה ספות שזלונג במגוון עיצובים מרהיבים, אשר יכולים להפוך כל סלון ליצירת אומנות של ממש. בארנה גלרי תמצאו ספות שזלונג קלאסיות ומודרניות כאחד, וכן אפשרויות ריפוד שונות ופונקציות שונות של הספות, על מנת שכל לקוח יוכל למצוא לעצמו את הספה המתאימה לו ביותר.

מעוניינים בספות שזלונג לסלון שלכם? בקרו בגלריית הספות הענקית של ארנה גלרי ועצבו בעזרת צוות מעצבי הפנים והנגרים שלנו את ספת השזלונג שעליה אתם חולמים. אתם תביאו את החלום, אנחנו נגשים אותו. מחכים לכם 077-8053732

© כל הזכויות שמורות ארנה גלרי

Call Now Button
×
שאלות?
לחץ להודעה מהירה